Дешеві справжні камери відеоспостереження вбивають індустрію муляжів | Телеграф

Дешеві справжні камери відеоспостереження вбивають індустрію муляжів

Все частіше можна зустріти людей, які радіють, що камери відеоспостереження дешевшають. Хто вони, і чому поводяться настільки легковажно? Обдумування ситуації виводить на передній план думка, що це можуть бути замовники, які як раз і платять за камери ті самі гроші, яких тепер треба менше.

Дослідникам ринку ще належить скласти портрет оптиміста, радісного з приводу здешевлення камер. Однак і без них ясно — це радіють люди, у яких кульгає почуття прекрасного і погано сформувалася віра в технічний прогрес. Тому що радіти тут нічому: камери за викидними цінами — це серйозний удар по індустрії виробництва муляжів.

Муляжі — пристрої, які зовні не відрізняються від справжніх камер, але позбавлені від таких непотрібних надмірностей, як здатність видавати зображення та отримувати живлення. Муляжі можна показувати начальству. Їх можна проводити через бюджет як справжні камери. Муляж дозволяє його власникові відчути перевагу над,, який напав на маленьку, беззахисну залізяку і думає, що бився з «Великим братом».

В результаті навколо муляжів камер сформувалася потужна індустрія, яка могла б грати в індустрії безпеки роль декоративно-прикладного мистецтва. Справа в тому, що відсутність функціоналу знімає обмеження на зовнішній вигляд муляжів.

Муляж камери не треба захищати від дощової води. Його форму не потрібно оптимізувати під компактне розташування всього, що прийнято пхати в камеру, а кількість роз’ємів в ньому обмежена знизу тільки нулем, а зверху тільки нескінченністю. Тому в муляжі можна відразу втілювати нові ідеї по дизайну і побудови камери, ледь вони тільки комусь пригрезятся. Ясно, що така можливість штовхає технічну думку камеробудівельників вгору.

І ось тепер така красива галузь впаде з-за цих жахливих клепателей камерного ширвжитку. Муляж стає невигідним, тому що дешевше поставити реальну камеру.

Професіонали безпеки, які всюди вішають камери і муляжі, а також замовники, тобто ті бідолахи, які їх купують, повинні разом сказати тверде «Ні!» тим, хто зібрався добити індустрію муляжів. Але це — фігурально, а реально вони повинні просто не купувати дешеві камери. Купувати тільки дорогі. Так вони зможуть захистити цю корисну галузь — виробництво муляжів камер відеоспостереження.

Для дуже серйозних, це було трохи гумору… Серьозно цю тему ми розглядали ТУТ.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *