Кім Чен Ин хоче запустити ядерні ракети в планету Нібіру, що наближається до Землі | Телеграф

Кім Чен Ин хоче запустити ядерні ракети в планету Нібіру, що наближається до Землі

Лондон, 24 жовтня. Ряд дослідників стверджує, що в уряді Північної Кореї розроблені плани протидії впливу таємничої планети Нібіру, що наближається до Землі . Це відкрите теоретичними методами небесне тіло, в існуванні якого не сумніваються деякі дослідники, може викликати катастрофічні наслідки в разі небезпечного зближення із Землею.

Анонімні джерела стверджують, що лідер КНДР Кім Чен Ин створив план по захисту свого народу з допомогою лише відносно недавно створеної в Північній Кореї стратегічної ракетної зброї. Згідно з твердженнями джерел Daily Star, «Кім Чен Ин твердо має намір захистити свій народ від «планети Ікс» і семи її супутників». Запевняють навіть, що плани КНДР щодо створення стратегічної ядерної зброї спочатку не мали нічого спільного з протистоянням США, і націлені лише на удар по планеті Нібіру.

Між тим, нагадаємо, вчені стверджують, що планета Нібіру може зближуватися із Землею на мінімальну відстань вже менш ніж через рік. Це, як запевняють астрономи, може призвести до катастрофи світового масштабу. Навіть її проходження на значній відстані від Землі може викликати сильні зміни в умовах існування на планеті.

 
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *