В майбутньому безпілотники з тазерами будуть патрулювати вулиці | Телеграф

В майбутньому безпілотники з тазерами будуть патрулювати вулиці

Ідея про застосування поліцейськими спеціальних безпілотників, які будуть вражати підозрюваних за допомогою електрошоку, можливо, виглядає надуманою, проте поліція США, згідно з повідомленнями, вже розглядає таку можливість.

Останнім часом ведуться переговори між поліцейськими чиновниками і компанією Taser International, що випускає зброю шокової дії і спеціальні портативні відеокамери для використання правоохоронними органами.

Хоча жодного рішення щодо доповнення поліцейських автоматів з гумовими кулями дистанційно керованими квадрокоптерами поки не прийнято, представник Taser International Стів Таттл заявив, що його команда обговорювала цю ідею з офіційними представниками поліції в рамках переговорів про «майбутні різні концепції».

Таттл сказав в інтерв’ю Journal, що така технологія може бути застосована в умовах «сценаріїв підвищеного ризику, таких як дії поблизу барикад терористів», щоб тимчасово виводити підозрюваних з ладу, а не вбивати їх на місці.

Піт Сімпсон з департаменту поліції Портленда сказав, що хоча такий дрон може бути при деяких обставинах вельми корисний, домогтися, щоб громадськість прийняла ідею застосування «автономного транспортного засобу, оснащеного певним типом зброї, може виявитися дуже складним завданням».

У самій ідеї обладнання квадракоптера електрошоковим пристроєм немає нічого нового, принаймні, одна компанія вже побудувала таку штуку. Проте, поліція поки застосовує тільки зброю з гумовими кулями на місці злочину, тільки «вручну» і з близької відстані від об’єкта.

Поліцейські в Індії вже мають в своєму арсеналі боротьби з злочинністю схожу технологію. Кілька дронов, оснащених каністрами з перцевим аерозолем в минулому році були доставлені в поліцейське відділення в місті Лакнау, щоб дозволити офіцерам більш ефективно справлятися з некерованими натовпами.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *