iOS і Android автоматично шпигують за своїми користувачами | Телеграф

iOS і Android автоматично шпигують за своїми користувачами

Витік даних з пристроїв, що працюють на операційній системі Android, становить близько 0,3% від загальної кількості операцій, в той час як користувачі iOS втрачають майже пів відсотка інформації зі своїх гаджетів.
Експертами американської компанії Zscaler, що працюють у сфері кібернетичної безпеки, були проаналізовані всі випадки витоку інформації з персональних комп’ютерів і зроблено висновок, що гаджети, що працюють на платформі китайської iOS набагато менш захищені, ніж «американці», оснащені ОС Android.

З 20 мільйонів операцій, здійснених на ОС Android, приблизно 0,3% були автоматично переадресовані на невстановлені адреси. Перш за все, користувачі позбавлялися даних про виробника гаджета, інформації про SIM-карті і номери IMEI, MAC і IMSI.

Серед 26 мільйонів операцій, вироблених з допомогою мобільних пристроїв, оснащених операційною системою iOS, 0,5% інформації передавалося зловмисникам, з якої майже в 40% випадків це була інформація про точне місцезнаходження користувача, включаючи географічні широту і довготу.

Експерти відзначають, що найбільша кількість витоків інформації спостерігається у китайських користувачів iOS і американських користувачів Android.

Також хакерам надзвичайно цікава інформація, що зберігається на мобільних пристроях жителів Південно-Африканської Республіки і великої Британії.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *