До 2020 року кількість алергіків збільшиться на чверть | Телеграф

До 2020 року кількість алергіків збільшиться на чверть

На збільшення кількості людей, які страждають від різного роду алергій, суттєво вплине різке потепління клімату, яке вчені очікують вже в найближчі роки.

Значне потепління клімату спричиняє розширення ареалу вирощування такої рослини, як амброзія та інших подібних рослинних організмів, що викликають алергічні реакції у людей, вважають вчені з Центру оцінки навколишнього середовища Рутгерского університету США.

Більш того, амброзія та інші подібні рослини значно подовжили терміни свого цвітіння, що серйозно збільшило кількість шкідливих факторів, що впливають на людей.

За даними вчених, у теплих країнах період цвітіння амброзії збільшився на цілий місяць, а в більш холодних – на півмісяця, що збільшило вміст шкідливої пилку в повітряних масах практично в два рази.

Крім того, дослідники звернули увагу, що амброзія стрімко еволюціонує. На сьогоднішній день кожна рослина викидає в повітря у 4 рази більше пилку, ніж це було 100 років тому.

Кількість жителів Землі, які страждають від алергії, в останні роки збільшується лавиноподібно, що дає змогу спеціалістам говорити про справжню епідемію цього захворювання, що охопила весь світ.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *