Лідер демократів в Сенаті США стверджує, що у ФБР є дані про зв’язки Трампа з Росією | Телеграф

Лідер демократів в Сенаті США стверджує, що у ФБР є дані про зв’язки Трампа з Росією

Лідер демократів в Сенаті Конгресу США Гері Рід направив лист на ім’я директора Федерального бюро розслідувань (ФБР) Джеймса Комі з вимогою опублікувати дані про зв’язки кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа і ключових радників з Росією, які, за твердженням законодавця, має відомство. Текст листа опубліковано в неділю на офіційному сайті Ріда.

У ньому він дорікає главу ФБР в тому, що той повідомив про поновлення слідства у справі про використання екс – держсекретарем Хілларі Клінтон, що також балотується в президенти, своєї особистої електронної поштової скриньки в період роботи в Держдепартаменті. “Очевидно, що ви керуєтеся подвійними стандартами. В ході контактів з вами й іншими старшими посадовими особами в структурі забезпечення національної безпеки, стало ясно, що ви володієте сенсаційною інформацією про тісні зв’язки і координації між Дональдом Трампом, його ключовими радниками і російським урядом”, – пише сенатор.

“Громадськість має право знати про це. Я писав вам кілька місяців тому, пропонуючи опублікувати ці відомості. Це не являє небезпеки для американських інтересів. Але ви досі продовжуєте ігнорувати заклики надати суспільству цю критично важливу інформацію”, – йдеться в листі Ріда.

Він також дорікає Комі в тому, що він оголосив про розслідування за 11 днів до виборів, незважаючи на те, що виявлені ФБР листи, які і послужили приводом відновити слідство, “можуть виявитися копіями тих, що вже були вивчені раніше. Рід також звинуватив главу ФБР у порушенні закону, що забороняє використовувати службові повноваження для впливу на виборчий процес.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *