В Україні вступили в силу розширені санкції проти РФ | Телеграф

В Україні вступили в силу розширені санкції проти РФ

Розширені персональні санкції проти російських громадян і компаній сьогодні вступили в силу в Україні. Це випливає з повідомлення Верховної ради до указу президента країни Петра Порошенка, яким обмежувальні заходи, введені в дію.
“Вступ в силу (указу) відбудеться 31 жовтня 2016 року”, – сказано в повідомленні.

Хто увійшов у список

Оновлений санкційний список проти російських громадян і компаній був затверджений на засіданні Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня, а пізніше схвалений главою держави. Перелік фізичних осіб із 347 осіб поповнився на 335 прізвищ, до раніше заявлених 104 юридичних осіб додані ще 167 організацій.
У доповнений перелік фізосіб включені секретар Радбезу РФ Микола Патрушев, заступник секретаря Радбезу Рашид Нургалієв, віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін, екс-глава СЗР Михайло Фрадков, лідер ЛДПР Володимир Жириновський. Потрапили в нього і повноважні представники президента в ПКФО Олег Белавенцев, в СФО Сергій Меняйло, в ЮФО Володимир Устинов, а також постпред Республіки Крим при президенті РФ Георгій Мурадов.

Санкції введені проти членів Ради Федерації і Державної думи: голова ради федерації Валентина Матвієнко, члени СФ Олена Мізуліна, Андрій Клішас, Володимир Джабар, Віктор Озеров, Олександр Тотоонов, Євген Бушмин, а також голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький, секретар Генради “Єдиної Росії” Сергій Неверов.

Увійшли в список практично все колишні і діючі офіцери командування Чорноморського флоту, а також представники влади Криму, в числі яких глава Республіки Крим Сергій Аксьонов.

Потрапили в список і представники бізнесу: Юрій Ковальчук, Геннадій Тимченко, Олексій Мордашов. Список юридичних осіб поповнили “Рособоронекспорт”, “Ростех”, “Іжмаш”, “Камаз”, “Русал”, “Авіаційний комплекс ім. С. В. Ільюшина”, “Об’єднана авіабудівна корпорація” та інші.

У нього включений ряд авіаційних компаній, у тому числі “Алроса” і “Ютейр”, банківські та кредитні організації (платіжна система “Колібрі”, комерційний банк “Юністрім” та інші), Національний дослідницький центр “Курчатовський інститут”.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *