Меркель запросила голів «нормандської четвірки» в Берлін 19 жовтня | Телеграф

Меркель запросила голів «нормандської четвірки» в Берлін 19 жовтня

Зустріч глав держав “нормандської четвірки” (Україна, Франція, Німеччина,Росія), присвячена питанням врегулювання конфлікту на сході України, повинна пройти 19 жовтня в Берліні.

У першій половині того ж дня президент РФ Володимир Путін перебуватиме з візитом у французькій столиці, що підтвердив глава російської дипмісії. “Діалог повинен тривати, особливо у складні моменти. Безумовно, він (Путін) має намір приїхати в Париж, у нього є запрошення”, – сказав російский діпломат.

У понеділок помічник президента РФ Юрій Ушаков повідомив, що зустріч лідерів “нормандської четвірки” пройде в столиці Німеччини. “(Зустріч) планується. В Берліні”, – сказав Ушаков, відповідаючи на питання, чи може зустріч лідерів нормандської четвірки відбутися 19 жовтня.

У той же час, глава МЗС Франції Жан-Марк Ейро допустив, що саміт “нормандської четвірки” може пройти в Парижі одночасно з візитом у французьку столицю Путіна, запланованим на 19 жовтня. Але представник МЗС Франції Олів’є Говен заявив, що зустріч глав держав “нормандської четвірки” може бути проведена в Берліні.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *