Нове розкриття від Steve Pieczenik:”Нібіру існує і Хілларі це знає.” | Телеграф

Нове розкриття від Steve Pieczenik:”Нібіру існує і Хілларі це знає.”

Колишній співробітник Державного департаменту Steve Pieczenik нещодавно попередив американських громадян про “безшумний переворот”, здійснений кампанією Клінтон.

Тепер наше джерело з Вашингтона, колишній Федеральний агент і товариш Pieczenik, повідомляє тривожну інформацію про ще невиданих листах Клінтон. Він говорив в приватному порядку з Pieczenik, і дізнався правду, яка могла б потрясти світ до основ.

“Ми досі не надали Ассанжу всі листи,”- сказав Pieczenik нашому джерелу. “Нібіру реальна, і Хілларі Клінтон знає про це”.

Листи “top secret” з електронної пошти Клінтон малюють зловісну картину, доводячи, що вона допомогла організувати дезінформаційну кампанію з Нібіру, коли вона обіймала посаду держсекретаря в 2010 році.

Клінтон є автором листів, надісланих електронною поштою Франка Подеста і Хумі Абедін. У цих листах викладено зловісний план використання дез-інформаційних фахівців, щоб психологічно вплинути на громадську думку про Нібіру, яка тримає курс на зіткнення з Землею.

Уривок з невиданого листи говорить: “згідно з останніми дослідженнями NASA/NSA, об’єкт в даний час відомий як Нібіру/Планета Х швидко наближається до внутрішньої частини Сонячної системи. Його вплив вже відчуваються на планеті. Ми не повинні розголошувати це до останнього моменту. Будь ласка, негайно використовуйте всі можливі й вірогідні джерела, для того, щоб перешкоджати громадськості в отриманні правдивої інформації про Нібіру і про те, що така загроза існує. Наші джерела повинні проникнути на інтернет-форуми і веб-сайти, щоб посіяти недовіру до самого питання про існування планети Нібіру”.

Лист з 5000 слів містить додаткову інформацію про загрозу Нібіру на планету Земля, в тому числі, очікувану дату прибуття.

“Коли я говорив з Pieczenik, він був серйозно стурбований цим,”- сказав наш інсайдер. “У нього є інформація, яка знищить кампанію Хілларі. Інформація про Нібіру є його козирем. Він і його люди охороняють цю інформацію своїм життям “.

Pieczenik і його команда прагнуть зірвати президентську компанію Хілларі, але зізнаються, що коливаються на розкриття інформації з електронних листів “Нібіру”, тому що Дональд Трамп пообіцяв сам зробити це розкриття, якщо він переможе на виборах.

“Ми хотіли б, щоб Трамп або Путін вирішували це питання”, – зізнався Pieczenik. “Але при необхідності, ми вжили заходів, щоб ця інформація стала надбанням громадськості до дня виборів. Ми віримо в обох, у Дональда Трампа і президента Путіна”.

Steve Piecznick і його команда зробили рішучі заходи не тільки для забезпечення гарантій того, що ця правда стане надбанням громадськості, але і змогли гарантувати безпеку своїх друзів, сім’ї і колег. Він відправив свою сім’ю в неназвану країну у якої немає договору з США про видачу, щоб захистити їх від відплати Клінтон.

“Ми будемо уважно стежити за ходом виборів і опитувань,”- сказав Pieczenick. “За два дні до виборів, якщо виявиться, що Хілларі буде красти вибори, ми направимо інформацію про Нібіру Ассанжу”.

Джерело: http://www.someonesbones.com/blog/former-cia-operator-steve-pieczenik-nibiru-is-real-and-hillary-knows/
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *