НАЧАЛЬНИКИ ГЕНШТАБІВ ТУРЕЧЧИНИ І США ОБГОВОРИЛИ СИТУАЦІЮ В СИРІЇ ТА ІРАКУ | Телеграф

НАЧАЛЬНИКИ ГЕНШТАБІВ ТУРЕЧЧИНИ І США ОБГОВОРИЛИ СИТУАЦІЮ В СИРІЇ ТА ІРАКУ

Начальник Генштабу Збройних сил Туреччини генерал Хулуси Акар і голова Комітету начальників штабів ВС США генерал Джозеф Данфорд обговорили сьогодні ситуацію в Сирії та Іраку та перспективи спільної боротьби з екстремістським угрупованням “Ісламська держава” . Про це йдеться в поширеному за підсумками зустрічі заяві турецького Генштабу.

“На переговорах було ще раз наголошено на важливості ведення спільної боротьби з тероризмом і збереження територіальної цілісності Сирії і Іраку. Був проведений обмін думками щодо поточної обстановки (сирійської) Ракка, виведення терористичних організацій ДС/ СНР (курдська партія “Демократичний союз” і Сили народної самооборони курдів – прим. корр) з (сирійського) Манбиджа, ходу операції (іракському) Мосулі”, – наголошується в документі. У ньому також говориться, що воєначальники обох країн обговорили шляхи подальшого ведення спільної боротьби з ІГ в Іраку і Сирії і в першу чергу в (сирійських) містах Ель-Баб і Ракка”.

Данфорд прибув сьогодні до Анкари з візитом, інформація про який заздалегідь не публікувалася. Його переговори з Акаром тривали кілька годин.

Формування збройної коаліції “Сили демократичної Сирії” (СДС) оголосили сьогодні про початок за підтримки ВПС США кампанії по звільненню від ІГ Ракки, що вважається головним оплотом екстремістів в цій арабській країні. Туреччина раніше виступала категорично проти участі курдів в цій операції, яка отримала назву “Гнів Євфрату”. Між тим кістяк СДС складають саме курдські загони.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *