У Південній Кореї дзеркала заднього виду замінять на відеокамери | Телеграф

У Південній Кореї дзеркала заднього виду замінять на відеокамери

Подібне нововведення, як стверджують експерти, дозволить значно підвищити заходи безпеки водіїв і знизить кількість дорожньо-транспортних пригод, повідомляють СМІ.

Вже з початку наступного року керівництво Південної Кореї мають намір почати планомірну заміну дзеркал заднього виду на спеціальні відеокамери, здатні передавати зображення на вмонтовані в панель управління монітори.

Подібне нововведення дозволить значно знизити кількість ДТП на дорогах, а також забезпечити додаткову безпеку водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху, йдеться в заяві, поширеній міністерством земель, інфраструктури і транспорту Південної Кореї.

Ще одним важливим моментом, який говорить про доцільність заміни дзеркал на відеокамери, є те, що за рахунок зниження опору вітру під час руху, може бути досягнута 10-відсоткова економія палива.

В даний час уряд країни розробляє зміни до правил дорожнього руху, що дозволяють установку відеокамер замість дзеркал заднього виду на автомобілях, що пересуваються по дорогах Південної Кореї.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *