Спецслужби ознайомили Трампа і Клінтон з висновками про роль РФ в кібератаках в США | Телеграф

Спецслужби ознайомили Трампа і Клінтон з висновками про роль РФ в кібератаках в США

Співробітники компетентних органів США під час спецбрифінгів детально ознайомили кандидатів у президенти і віце-президенти США з нюансами загроз в кіберпросторі і зі своїми оцінками причетність Росії до кібератак у Сполучених Штатах. Про це повідомила сьогодні телекомпанія Ен-бі-сі з посиланням на свої джерела в американських спецслужбах.
“Робити вигляд зараз (після брифінгів), що не знаєш про це, значить навмисно вводити в оману”, – цитує телекомпанія слова одного джерела. “Розвідувальному співтовариству довелося пройти по дуже тонкому льоду (ризикнути), щоб не стати на сторону одного з кандидатів). Однак, щоб було кристально ясно, в обох кандидатів є вся необхідна їм інформація на цей рахунок”, – додав він.

На  теледебатах, що відбулися в неділю в Сент-Луїсі (штат Міссурі) кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп допустив, що оточення Хілларі Клінтон може виступати із звинуваченнями щодо Росії з політичних мотивів, не маючи на те жодних підстав. “Я помітив, що кожен раз, коли відбувається щось погане, вони люблять говорити, що це Росія”, – сказав Трамп, маючи на увазі Клінтон та її помічників. Республіканець констатував, що таким же чином були висунуті звинувачення відносно Москви в причетності до кібератак в США. “Вона (Клінтон) не знає, здійснювали росіяни кібератаки. Може, і не було ніяких кібератак”, – підкреслив Трамп.

6 жовтня Міністерство національної безпеки (МНБ) та апарату директора національної розвідки США Джеймса Клеппера виступили зі спільною заявою, в якій стверджувалося, що Росія стояла за кібератаками на політичні організації та інституції штатів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *