Deutsche Telekom розробляє нову технологію захисту від дронов | Телеграф

Deutsche Telekom розробляє нову технологію захисту від дронов

Для усунення загроз для об’єктів інфраструктури аеропортів, стадіонів, а також місць великого скупчення людей з боку безпілотних літальних апаратів (БПЛА), німецький телекомунікаційний концерн Deutsche Telekom планує використовувати спеціальну систему захисту, засновану на використанні новітніх технологій.

Вже до кінця нинішнього року нова система захисту інфраструктурних об’єктів і населення від атак з боку БПЛА буде офіційно представлена широкій публіці, повідомляє німецький тижневик Welt am Sonntag.

Керівництво німецького телегиганта прийняло рішення створити спеціальну систему захисту від діяльності безпілотників після того, як у світі значно зросла кількість терористичних атак і розвідувальних операцій, що проводяться з використанням дронов.

Безпілотні літальні апарати здатні не тільки знімати і пересилати зображення, координируючи дії терористів, але і переносити у необхідні точки місцевісті вибухові або отруйні речовини, що робить їх надзвичайно небезпечною спецтехнікою в руках злочинців.

Технологія, що розробляється фахівцями Deutsche Telekom, може з успіхом застосовуватися для охорони будівель і приватних осіб, а також для припинення спроб промислового шпигунства на важливих об’єктах.

Які саме технології будуть використовуватися для створення системи захисту важливих об’єктів від безпілотників, не повідомляється, Відомо лише, що її розробка перебуває «на просунутій стадії» і буде завершена до кінця 2016 року.

Дивиться також:  У Росії розробили зброю проти зграй безпілотників
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *