Дональд Трамп переміг на виборах президента США | Телеграф

Дональд Трамп переміг на виборах президента США

Республіканець Дональд Трамп, який переміг на виборах президента США, пообіцяв, що при його правлінні кожен американець без винятку отримає реальну можливість повністю реалізувати свій потенціал. Про це політик заявив сьогодні, виступаючи перед прихильниками в Нью-Йорку.

“Кожен американець отримає можливість реалізувати його або її потенціал повністю”, – підкреслив республіканець. “Чоловіки і жінки цієї країни, про яких забули, перестануть перебувати в такому положенні. Ми збираємося поправити ситуацію в наших містах, відновити інфраструктуру, яка, до речі, не буде поступатися жодної інфраструктури в світі”.

Він також пообіцяв налагоджувати відносини США з усіма країнами, які прагнуть до вибудовування відносин з Вашингтоном. “Ми порозуміємося з усіма країнами, які бажають ладити з нами, вірте мені”, – заявив Трамп. За його словами, в таких випадках відносини будуть будуватися справедливо. “Ми будемо ладити з усіма на справедливій основі”, – додав він.

Республіканець також підкреслив, що американський народ “здатний впоратися з будь-яким викликом”. Крім того, Трамп закликав до єднання нації. “Для нас настав час зібратися як один єдиний народ”, – заявив він.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *