ВЧЕНІ РОЗРОБИЛИ СПЕЦІАЛЬНУ ФЛЕШКУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТІВ НА ВІЛ | Телеграф

ВЧЕНІ РОЗРОБИЛИ СПЕЦІАЛЬНУ ФЛЕШКУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТІВ НА ВІЛ

У найближчому майбутньому, щоб пацієнтам пройти тест на ВІЛ, потрібно лише крапля крові та спеціальна флешка.

Вчені з Імперського коледжу в Лондоні розробили пристрій, який здатний визначати рівень ВІЛ в крові і виробляти сигнал, який можна прочитати на комп’ютері або портативному гаджеті. Одноразові вимірювальні комплекти допоможуть пацієнтам з ВІЛ контролювати процес лікування, а лікарям стежити за ситуацією з поширенням захворювання у віддалених місцях.

Компактний пристрій вимірює кількість вірусів ВІЛ, присутніх у крові пацієнта, що дуже важливо для визначення того, наскільки ефективно йде лікування. Контрольований рівень вмісту вірусів у крові дозволяє лікарям знати, коли пацієнт припинив приймати ліки, або коли вибраний курс лікування вичерпав себе. Дослідники також сподіваються, що цю технологію можна буде використовувати для тестів на гепатит і інші віруси. Компанія DNA Electronics вже використовує розробку для удосконалення методів перевірки крові на сепсис і стійкості до антибіотиків.

USB-накопичувач не тільки дуже точний прилад, але він також видає результати щодо змісту ВІЛ менше ніж за 30 хвилин. Фактично, середній час очікування під час випробувань становив близько 20 хвилин. Це величезний прогрес порівняно з нинішнім очікуванням результатів протягом близько трьох днів, що пов’язано в основному з необхідністю відправки проб крові в лабораторію для аналізу. Не скрізь є такі лабораторії, не кажучи вже про регіони з найвищим рівнем поширення ВІЛ.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *