У Китаї зафіксований перший випадок нападу робота на людину | Телеграф

У Китаї зафіксований перший випадок нападу робота на людину

У Китаї вперше стався інцидент, при якому робот зробив напад на людину. Робот, знаходився без нагляду, зруйнував стенд, а потім переїхав ногу чоловікові і притиснув його; інтернет-користувачі вже охрестили цю подію «прологом повстання машин», повідомив інформаційний портал «Сіна».

Основним призначенням «дроїда», за задумом творців, було навчання дітей і розвага відвідувачів. Однак з невідомої поки причини, залишившись без нагляду, робот почав трощити  стенд, що знаходився біля нього , а коли один із співробітників спробував його зупинити, той і зовсім переїхав чоловікові ногу і притиснув його.

Маси збуреної машини виявилося цілком достатньо для нанесення серйозного каліцтва: повідомляється, що потерпілому довелося викликати карету швидкої допомоги, причому пересуватися він вже самостійно не зміг і медикам для його евакуації знадобилися носилки.

Що це? Помилка програмування? Недолік? Чи вже предтеча? Може, пока не запізно, пора схаменутися? Якщо ця подія сталася із-за помилки, то тоді щось подібне можно буде зробити і навмисно…
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *