Хакери не змогли вплинути на результат виборів президента США | Телеграф

Хакери не змогли вплинути на результат виборів президента США

Хакери з інших країн не змогли надати жодного впливу на минулі 8 листопада президентські вибори в США. Про це сьогодні заявив директор Агентства національної безпеки і глава Кіберкомандування ВС США адмірал Майкл Роджерс, виступаючи на міжнародному форумі з питань безпеки в канадському Галіфаксі (провінція Нова Шотландія).

“Я не думаю, що, врешті-решт, це призвело до того ефекту, на який (організатори атак) розраховували”, – сказав він.

Такої ж думки дотримується і голова комітету Сенату Конгресу США у справах збройних сил республіканець Джон Маккейн. Він підтримує версію влади США про те, що за зломами комп’ютерів американських політичних організацій нібито стоїть Москва, однак не вважає, що це зіграло важливу роль. “Не думаю, що російські хакери вплинули на результат голосування”, – зазначив політик, що також бере участь у форумі.

У липні на сайті WikiLeaks було викладено листування членів Національного комітету Демократичної партії (НКДП), з якої випливало, що його співробітники активно шукали способи підтримати на етапі міжпартійної боротьби в рамках президентської виборчої кампанії екс – держсекретаря Хілларі Клінтон. Демократи відразу ж звинуватили в цьому Росію, яка, на їх думку, хотіла допомогти кандидату від республіканців Дональду Трампу. Пізніше апарат директора Національної розвідки та Міністерство нацбезпеки США виступили із заявою, в якому вони звинуватили Росію в тому, що нібито її хакери зламали комп’ютери НКДП і ряду інших організацій. У Кремлі в свою чергу такі заяви назвали абсурдними.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *