Хакери придумали новий спосіб поширення шкідливого трояна | Телеграф

Хакери придумали новий спосіб поширення шкідливого трояна

Комп’ютерний вірус Fareit, що використовується для розкрадання користувальницьких паролів з браузерів  розсилається через легітимні сервери.

Для цього кібершахраї розробили абсолютно нову спам-кампанію з розповсюдження шкідливого програмного забезпечення. Тепер комп’ютерний вірус, який має досить незвичайний формат, прикріплюється до спам-повідомлень у вигляді електронних листів від «Ейч-ес-бі-сі Банку» (HSBC).

До електронних листів прикріплюється MHTML-документ, здатний в звичайних умовах комбінувати ресурси, представлені у вигляді зовнішніх посилань і коди HTML в єдиний файл.

Відкривши MHTML-документ користувач встановлює шкідливе програмне забезпечення на свій комп’ютер, після чого вірус починає викрадати і передавати шахраям інформацію з зараженого комп’ютера.

Фахівці IT-безпеки зазначають, що творці вірусу Fareit постійно експериментують, вишукуючи все нові і нові способи його поширення, що змушує працівників структур інформаційної безпеки різних компаній працювати в максимально активному режимі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *