Перспективні системи зброї на нових фізичних принципах | Телеграф

Перспективні системи зброї на нових фізичних принципах

Перспективні системи озброєнь на основі нових фізичних принципів розробляються в Росії, заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.
“Вам добре відомо, що в даний час йде планова реалізація програми технічного переозброєння армії і флоту. Постійно збільшується частка сучасної техніки у військах. До кінця 2016 року вона складе більше 50 відсотків. Активно ведуться роботи зі створення перспективних систем озброєння, в основу яких закладені нові фізичні принципи, удосконалюється система управління військами на різних рівнях, якісно вирішуються питання соціального захисту військовослужбовців”, – сказав міністр на науково-практичній конференції, присвяченій удосконаленню системи міжвідомчої взаємодії.

Шойгу зазначив, що в цьому році ресурси цієї системи були спрямовані насамперед на забезпечення дій авіації і морського угруповання російських військ в Сирії, реалізацію програми переозброєння військ, а також на надання допомоги регіональним органам влади у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

“Функціонування цієї системи грунтується на застосуванні сучасних вітчизняних технічних рішень. Наявні можливості дозволяють забезпечувати необхідною інформацією військово-політичне керівництво країни та органи оперативного управління військами”, – заявив Шойгу.

“Нові фізичні принципи” – це умовний термін, який говорить,що  вражаючі чинники зброї ґрунтуються на процесах і явищах, які раніше не використовувалися у військових цілях.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *