Недобросовісна реклама викрадає персональні дані користувачів | Телеграф

Недобросовісна реклама викрадає персональні дані користувачів

Вводячи користувачів інтернету в оману, особи, які використовують недобросовісну рекламу, не тільки обманюють громадян, але і викрадають їх персональні дані.
Експерти компанії «Доктор Веб», тривалий час спеціалізується на наданні послуг інформаційної безпеки в інтернеті, розповіли про нові способи інтернет-шахрайств з використанням недобросовісної реклами.

Останнім часом користувачі мережі, які прагнуть увійти на сайти державних організацій і правоохоронних органів, набравши відповідний запит перенаправляються на нібито офіційні інтернет-ресурси, які насправді є нелегальними web-сторінками, що імітують символіку державних структур.

Шахраї пропонують відвідувачам подібних сайтів зареєструватися, і ввести свої персональні та контактні дані, нібито для здійснення зворотного зв’язку.
Після отримання персональних даних громадянина, кібершахраї починають активно пропонувати йому різні платні послуги, які нібито гарантують якісне надання юридичної допомоги.

Клієнтам пропонується перевести грошові кошти, після чого їм обіцяють розглянути їх справу протягом декількох годин, або пропонують негайно зателефонувати за номером телефону, щоб обговорити умови надання платної юридичної допомоги.

За словами експертів компанії «Доктор Веб», користувачам мережі слід бути надзвичайно уважними, щоб не стати жертвами кібершахраїв і не втратити власні кошти. Для цього потрібно звертати увагу на те, що шахрайські веб-сторінки, які маскуються під сайти офіційних організацій, що вказують розпливчасті або неповні назви держорганів, а в їх пошуковій видачі обов’язково є позначка «реклама», навіть якщо перед цим є словосполучення «офіційний сайт».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *