Хакери КНДР викрали секретні дані з серверів Міноборони Південної Кореї | Телеграф

Хакери КНДР викрали секретні дані з серверів Міноборони Південної Кореї

Кіберзлочинцями була проведена вдала хакерська атака на сервери Міністерства оборони Південної Кореї, в результаті чого здобиччю зловмисників став цілий масив конфіденційної і секретної інформації, повідомило корейське видання Korea Herald.

Міністерство оборони Республіки Корея оприлюднило офіційну заяву, що групі невстановлених хакерів вдалося зламати систему захисту серверів цього військового відомства і викрасти важливу інформацію, що становить величезну небезпеку для обороноздатності країни і безпеки її громадян.

Проведене розслідування фахівцями IT-безпеки військового відомства показало, що шкідлива програма проникла в комп’ютерну мережу Міноборони ще 23 вересня з серверів, призначених для розповсюдження оновлень.

Вчасно не виявлений фахівцями інформаційної безпеки шкідливий код дозволив зловмисникам викрасти велику кількість конфіденційної інформації, поки не був заблокований.

Точна приналежність кіберзлочинців до розвідслужбі якої-небудь країни поки не встановлена, але схожість шкідливого коду з інструментами, раніше використовуваними північнокорейськими хакерами, дозволяє припустити, що за інцидентом стоїть розвідувальна служба Північної Кореї.

Експерти IT-безпеки встановили ip-адреси, з яких відправлялося шкідливе програмне забезпечення. Всі вони знаходяться в китайському місті Шеньян, в якому дислокується угруповання кібершахраїв з КНДР, що дозволило припустити причетність до кібератаки співробітників розвідслужб цієї країни.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *