Росія більше не загрожує США | Телеграф

Росія більше не загрожує США

Міністерство оборони США прийняло рішення виключити Російську Федерацію зі списку головних загроз американської національної безпеки, повідомило видання Foreign Policy.
Американським журналістам потрапила в руки аналітична записка Міноборони США, в якій в списку головних загроз національній безпеці країни відсутня згадка про Росію.
Перехідна команда нещодавно обраного президента країни Дональда Трампа підготувала «ранжируваний список загроз національним інтересам США, в якому перше місце посіла терористична організація «Ісламська Держава».

На друге місце серед можливих загроз аналітики поставили кіберзлочинність і заявили про намір створити нову концепцію національної кібербезпеки.

Важливою небезпекою для США продовжує залишатися непомірно роздутий бюджет країни, який вимагає планомірного скорочення.

Також небезпеку інтересам США представляють Китай з  військовими можливостями, а також Північна Корея з її непередбачуваним керівництвом і зомбованим населенням.

У той же час, в аналітичній записці геть відсутні згадки про Росію, яку ще зовсім недавно генерал Джозеф Данфорд, який є головою об’єднаного комітету начальників штабів США, називав головною загрозою національній безпеці Америки.

Журналісти Foreign Policy переконані, що подібна зміна пріоритетів у забезпеченні національної безпеки США однозначно свідчить про прийдешні зміни зовнішньої політики, пов’язаних із приходом до влади в країні нового президента Дональда Трампа.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *