Кібершахраї з Росії щодня обкрадають американських замовників реклами | Телеграф

Кібершахраї з Росії щодня обкрадають американських замовників реклами

Російскі  хакери розробили шахрайську схему за допомогою якої отримують щодня до 5 мільйонів доларів від американських замовників інтернет-реклами, впевнених, що рекламу їх підприємств і фірм «бачать» мільйони користувачів мережі, повідомляє сайт компанії з кібербезпеки White Ops.

Фахівці служби інформаційної безпеки цієї компанії, що займається захистом ринку інтернет-реклами, повідомили, що група російських хакерів, звана експертами Ad Fraud Komanda або «AFK13», з вересня 2015 року запустила шахрайську схему, яка найбільш активізувалась у жовтні нинішнього року.

Кібершахраї створили сотні тисяч підроблених сайтів, власниками яких виставили великі компанії, такі як Vogue, The Wall Street Journal, ESPN, New York Times, Verizon і ін. і запропонували замовникам розміщувати рекламу на їх площах.

Використовуючи величезну кількість IP-адрес і фальшивих акаунтів у соціальних мережах, шахраї створювали ілюзію, що їх сайти щодня відвідують мільйони користувачів, за що довірливі американські підприємці виплачували величезні суми, сподіваючись, що їх реклама приверне потенційних споживачів товарів і послуг.

Насправді сторінки фальшивих сайтів щодня переглядали близько 570 тисяч ботнетів, розроблених хакерами, які за день відкривали до 300 мільйонів рекламних відеороликів. Враховуючи, що в середньому плата за тисячу переглядів рекламного відеоролика становить трохи більше 13 американських доларів, можна підрахувати які щоденні доходи отримують учасники злочинної групи, що займається кібершахрайство.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *