Гра Pokemon Go загрожує національній безпеці Китаю | Телеграф

Гра Pokemon Go загрожує національній безпеці Китаю

До визначення всіх можливих ризиків, що несуть небезпеку національної безпеки, комп’ютерна гра Pokemon Go і інші ігри доповненої реальності в КНР будуть заборонені, повідомляє агентство Reuters.

Державне управління у справах друку, гласності, радіо, кіно і телебачення КНР має намір заборонити користування на території країни комп’ютерні програми доповненої реальності, в тому числі иРокемоп Go.

У заяві китайського медіарегулятора зазначається, що в останні місяці за користування громадянами країни даними додатком сталося кілька серйозних ДТП, деякі з яких призвели до людських жертв.

Влада Китаю зазначила, що захоплення подібними мобільними додатками створює серйозну загрозу транспортної та персональної безпеки користувачів, а також здатне зробити доступною для розвідок іноземних держав інформацію про місце розташування стратегічно важливих об’єктів військової інфраструктури країни.

В даний час в країні введено тимчасову заборону ліцензування комп’ютерних програм Pokemon Go і інших ігор доповненої реальності, яку влади пояснюють високим рівнем відповідальності перед національною безпекою, а також безпекою громадян і їх власності».

Нагадаємо, що раніше заборона військовослужбовцям грати в Pokemon Go і інші ігри доповненої реальності на території військових баз вступив в силу в Ізраїлі. Керівництво цієї країни пояснило прийняття такого рішення ризиком витоку інформації, що представляє національні інтереси.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *