У США оновили принципи кібербезпеки | Телеграф

У США оновили принципи кібербезпеки

Загальні Принципи кібербезпеки, сформульовані в 2014 році Національним інститутом стандартів і технологій США (NIST) будуть доповнені положеннями про управління ризиками, можливими при поставках комп’ютерної техніки та захисних рішень, повідомляється в опублікованих NIST оновлення до наявних Принципам.

Спочатку метою експертів NIST було створення правил, здатних забезпечити гідний захист стратегічних об’єктів національної інфраструктури, перш за все, електростанцій. Однак розробки фахівців NIST зацікавили експертів служб інформаційної безпеки різних державних і комерційних організацій США, після чого принципи управління ризиками почали використовуватися в різних країнах світу.

У новій редакції документа, опублікованого на офіційному сайті National Institute of Standards and Technology (NIST), були набагато більш повно викладені алгоритми дії служб IT-безпеки для управління ризиками, пов’язаними з ланцюжками поставок, а також запропоновані різні методи визначення рівня кібербезпеки.

Після опублікування своїх доповнень до принципів кібербезпеки, керівництво Національного інституту стандартів і технологій США звернулося до всіх користувачів мережі з проханням залишати відгуки про прийнятому документі. До 10 квітня 2017 року кожен користувач інтернету може запропонувати NIST і інші методи визначення рівня кібербезпеки, здатні забезпечити додатковий захист персональної, конфіденційної та абсолютно секретної інформації, а також захистити стратегічні об’єкти критичної інфраструктури від нападу кіберзлочинців.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *