Вчені відкрили нову вакцину від туберкульозу | Телеграф

Вчені відкрили нову вакцину від туберкульозу

Вперше за останні 100 років вченим вдалося наблизитися до створення нової вакцини від туберкульозу, який є одним з найбільш небезпечних захворювань людства і щорічно відносить життя мільйонів людей по всьому світу. Звіт про дослідження в цій області опублікований у січневому випуску наукового журналу Applied and Environmental Microbiology.

Перша і єдина досить ефективна вакцина від туберкульозу була розроблена ще в 1921 році і з тих пір будь-які дослідження вчених в цьому напрямку неминуче заходили в глухий кут.

Схоже, що вченим з Нової Зеландії вдалося розробити принципово новий иммунобиологический препарат, який здатний надійно захистити організм людини від зараження туберкульозом.

Проведені на лабораторних мишах випробування підтвердили ефективність нового препарату, і тепер його чекає тривалий процес перевірки на добровольцях. Лише після підтвердження ефективності протидії збудника туберкульозу, новий препарат може бути схвалений в якості лікарського засобу Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Згідно з офіційною статистикою, тільки в 2015 році в світі від туберкульозу по всьому світу померли не менше двох мільйонів чоловік, хоча експерти вважають, що реальний показник смертності від цієї хвороби може бути вищою у кілька разів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *