В США готуються до випуску пістолета, що нагадує iPhone | Телеграф

В США готуються до випуску пістолета, що нагадує iPhone

Вогнепальна зброя нового типу, що має два ствола і здатна стріляти 9 мм набоями і зовні майже нічим не відрізняється від звичайного смартфона iPhone, однак здатна вести високоефективний вогонь на поразку.

Новину про появу на ринку короткоствольної вогнепальної зброї нового зразка, майстерно замаскованої під звичайний електронний гаджет, викликало справжній переполох у Бельгії, поліція якій перша отримала інформацію про появу нового типу пістолета.

Маючи надзвичайно демократичну ціну 370 євро новинка здатна знайти в цій європейській країні, стурбованої постійними терористичними погрозами, широке коло покупців.

У той же час, завдяки зручності носіння такої зброї індивідуального захисту, такий пістолет зможе протягом короткого часу стати основною зброєю бельгійських грабіжників, та інших категорій злочинців, здатних використовувати його при вчиненні протиправних дій, або для надання збройного опору співробітникам поліції.

Найбільше правоохоронців лякає досить великий калібр стовбурів нового зброї, потужності пострілу 9-мм патронів яких достатньо для того, щоб пробити більшість наявних у поліцейських бронежилетів.

Звістка про розробку двоствольного пістолета у вигляді смартфона iPhone викликало справжній шок і у правоохоронців США, які звернулися до Міністерства юстиції з вимогою заборонити реалізацію цієї зброї на території країни.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *