Facebook виплатив рекордний гонорар російському хакеру | Телеграф

Facebook виплатив рекордний гонорар російському хакеру

Співробітник служби інформаційної безпеки компанії SEMrush Андрій Леонов, тестуючи у вільний від основної роботи час сторонній сервіс, натрапив на помилку програмного забезпечення соціальної мережі Facebook, активним користувачем якої був сам, про що і повідомив світу у своєму блозі на Facebook.

Ідентифікувавши помилку, російський фахівець виявив, що вона робить соціальну мережу Facebook надзвичайно вразливою для проведення атак кіберзлочинцями. Потім Леонов повідомив про це її власникам.

Проведена екстрено експертами IT-безпеки Facebook перевірка показала правильність виведення російського комп’ютерника, в результаті чого керівництво компанії вирішило виплатити йому рекордну за весь час існування цієї соціальної мережі премію в розмірі 40 тисяч доларів.

Російському киберспециалисту, що є активним учасником хакерської блог-платформи Hackerone, запропоновано й надалі співпрацювати з Facebook для забезпечення безпеки персональної та конфіденційної інформації користувачів цієї соціальної мережі.

До росіянина найбільший гонорар від Facebook виплачувався фахівця з кібербезпеки Реджиналдо Сільві, який отримав 33,5 тисячі доларів за свої пропозиції по забезпеченню безпеки персональної інформації користувачів соціальної мережі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *