Кадиров: у появі «ИГИЛ» і «Аль-Каїди» винні спецслужби США | Телеграф

Кадиров: у появі «ИГИЛ» і «Аль-Каїди» винні спецслужби США

Свою точку зору про міжнародні терористичні організації висловив керівник Чечні Рамзан Кадиров, розмістивши відповідний запис в Instagram.

За словами лідера чеченського народу, під час президентства Білла Клінтона, Джорджа Буша-молодшого і Барака Обами відбулася величезна кількість регіональних конфліктів, в яких активно брали участь спецслужби США.

Американські спецслужби підтримували матеріально і озброєннями учасників екстремістських угруповань, які боролися з законними урядами своїх країн, що дало цим досить нечисленним групам перетворитися в серйозні міжнародні терористичні організації.

У своєму Instagram Рамзан Кадиров нагадав про мільйони біженців, і тисячі загиблих мирних жителів під час конфліктів в Афганістані, Іраку, Ємені, Сирії, Лівії та країнах колишньої Югославії.

Саме на совісті американських спецслужб формування терористичних організацій, заборонених в Російській Федерації, – «Аль-Каїда» і «Ісламська Держава», а також десятків інших нелегальних угруповань, які тримають в стані страху весь світ.

Рамзан Кадиров сподівається, що президент США Дональд Трамп змінить вектор зовнішньої політики своєї країни і направить можливість спецслужб на боротьбу з тероризмом, а не на його заохочення.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *