Порошенко пригрозив РФ контратаку в кіберпросторі | Телеграф

Порошенко пригрозив РФ контратаку в кіберпросторі

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна готова контратакувати Росію в кіберпросторі, передає телеканал «112 Україна».

Під час спільного брифінгу з головою Фінляндії Саулі Ниинисте український президент сказав, що Україна має «потужний кіберпідрозділ», і тому може провести контратаку.

«Але Україна — не єдина мета кібератак. Всі європейські нації і США — об’єкти кібератак. Це елемент гібридної війни», — заявив Порошенко.

Президент додав, що інші держави повинні бути готові до таких викликів з боку Росії «разом з економічними санкціями, дестабілізацією і анексією».

Тижнем раніше на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі Порошенко закликав створювати «світову систему» протистояння Росії в кіберпросторі.

У Росії.

Представник ФСБ РФ Микола Мурашов заявив, що протягом року об’єкти Росії піддавалися кібератакам близько 70 мільйонів разів.

У грудні 2016 року повідомлялося, що іноземні спецслужби готують кібератаки з метою дестабілізувати фінансову систему Росії. “Ростелекомзаявив, що відбив атаки на п’ять найбільших банків та фінансових організацій.

Раніше Минкомсвязь Росії підтвердила співпрацю з Федеральною службою безпеки щодо протидії хакерських атак у фінансовому секторі. Там також заявили, що операторам зв’язку були розіслані телеграми з інструкціями про дії у разі атаки порядок звернення до Минкомсвязь і ФСБ.

Виявляється, щось-таки можуть…
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *