Щорічні витрати на систему «Безпечний дім» перевищать 30 мільярдів доларів на рік | Телеграф

Щорічні витрати на систему «Безпечний дім» перевищать 30 мільярдів доларів на рік

Розвиток світового ринку в сегменті «Безпечний дім» йде прискореними темпами і демонструє щорічний приріст у 7,4%, йдеться в спеціальній доповіді, підготовленій фахівцями міжнародної дослідницької компанії Technavio.

Якщо в 2016 році в світі на розвиток технологій «Безпечного дому» було витрачено не менше 21,93 мільярда доларів, то в нинішньому році ця сума, за найскромнішими підрахунками, повинна перевищити 31,25 мільярда доларів.

Лідером розвитку даного сегменту електронних технологій як і раніше є США, на частку яких припадає 49% вкладених у розвиток «Безпечного дому» грошових коштів. Особливе значення в цьому зв’язку приймає бурхливе поширення інтернету речей і систем інформатизації.

Близько 6% цього ринку займають тісні інтеграційні зв’язки з США у Канадаі, жителі якої все частіше стали звертати увагу на можливості, які їм дають нові технології.
Регіон Європа, Близький Схід і Африка також демонструє високі темпи розвитку технологій «Безпечного дому», країни якого досягли показника в 23% всього світового ринку споживання таких послуг.

Розвиток технологій «Безпечного дому» продовжують стримувати побоювання користувачів з приводу надійності інформаційних систем, які поки недостатньо захищені та можуть бути зламані кіберзлочинцями.

Крім того, на світовому ринку подібної продукції відсутня єдина система стандартів і сертифікації постачається виробниками спеціального обладнання, що не дає користувачам систем «Безпечного дому» абсолютної впевненості в надійності захисту свого приватного житла.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *