Метиловий спирт викликає у росіян блювотний рефлекс | Телеграф

Метиловий спирт викликає у росіян блювотний рефлекс

В смертельно небезпечний метиловий спирт, вироблений в Росії, почнуть додавати особливі речовини, що викликають при вживанні цієї рідини всередину, блювотний рефлекс.

Низка безглуздих смертей російських громадян, які вживали контрафактну алкогольну продукцію, виготовлену на основі метилового спирту, змусило керівництво Росалкогольрегулювання вжити додаткових заходів для забезпечення додаткового захисту.

За словами Володимира Спіріна – керівника зведеного аналітичного управління Росалкогольрегулювання, одним з найбільш дієвим методом, що дозволяє надійно захистити життя та здоров’я росіян, стане додавання в метиловий спирт спеціальних добавок, що викликають у людей стійкий блювотний рефлекс при їх вживанні всередину.

Пропонується додавати подібного роду присадки у весь метиловий спирт, що випускається на території Росії, що зробить неможливим використання його для виробництва контрафактної алкогольної продукції.

Відповідну пропозицію вже в грудні минулого року було направлено до Мінфіну, експерти якого розглядають економічну доцільність його прийняття. Також доведеться в обов’язковому порядку отримати і експертну думку керівників Мінпромторгу, які повинні визначити, наскільки негативно подібна міра може позначитися на всій хімічній промисловості країни з-за зміни технологічного процесу виробництва метилового спирту.

Ще однією перешкодою до реалізації нового законопроекту Росалкогольрегулювання може стати проблема відповідності випускається в Росії метилового спирту зі спеціальними добавками, існуючим світовим стандартам цього виду продукції.

Новий вид метилового спирту, забезпечений «блювотними» присадками, напевно стане незатребуваним в інших країнах, і Росія може втратити давно напрацьовані ринки збуту подібної хімічної продукції.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *