Американського спецназу заборонили проводити антитерористичні операції в Ємені | Телеграф

Американського спецназу заборонили проводити антитерористичні операції в Ємені

Підставою запровадження повної заборони на проведення антитерористичних операцій силами американського спецназу став непрофесіоналізм військових США, який призвів до масових смертей цивільних осіб, повідомляє газета The New York Times.

Уряд Ємену прийняв безпрецедентне рішення відкликати дозвіл, виданий спецпідрозділам США для проведення таємних наземних операцій на території цієї країни, спрямованих на боротьбу з лідерами і активними членами терористичних угруповань.

Терпіння уряду Ємену урвався після того, як з-за непрофесіоналізму військовослужбовців сил спеціального призначення США, що проводили спецоперацію по знищенню штаб-квартири «Аль-Каїди», загинуло багато мирних жителів.

Щоб уникнути міжнародного скандалу, Пентагон і єменська влада погодилися не поширювати офіційне повідомлення про введення подібної заборони. Тим більше, що використання безпілотних літальних апаратів, у тому числі і ударних бпла, що завдають акцентовані удари по позиціях та місцях зосередження бойовиків, під урядову заборону не потрапило.

Раніше Центральне командування Збройних сил США повідомило, що в ході проведеної 29 січня спецоперації в Ємені була знищена штаб-квартира терористичної операції «Аль-Каїда» і знищені 14 бойовиків. Пентагон визнав, що в ході проведення та супроводжуючих її ударів з повітря, загинули мирні жителі, про яких не повідомляють ні єменська, ні американська сторона.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *