США готові визнати «Братів-мусульман» терористичною організацією | Телеграф

США готові визнати «Братів-мусульман» терористичною організацією

Адміністрація президента Дональда Трампа готова визнати ісламську організацію «Брати-мусульмани» терористичної та такої, що загрожує безпеці американців.

Відповідне повідомлення побачило світ на сторінках електронної версії американської газети The New York Times. Вказується, що угруповання «Брати-мусульмани» (діяльність якої в Росії заборонено) є радикальною. Її члени сповідують екстремістські погляди і проводять терористичні дії в Північній Африці і на Близькому Сході, а також намагаються пропагувати норми шаріату серед мусульманського населення США.

Адміністрація Дональда Трампа, почала непримиренну боротьбу з ісламською загрозою, розглядає можливість поповнення списку іноземних терористичних організацій «Братами-мусульманами», про що її настійно і тривалий час просять Єгипет і Саудівська Аравія, що найбільш страждають від дій членів цього угруповання.

Включення «Братів-мусульман» в список заборонених на території США радикальних організацій дозволить значно знизити пропаганду ісламістських навчань і ризики виникнення терористичних загроз, зазначає газета.

Крім того, Білий дім розглядає необхідність визнання терористичною організацією Корпус вартових ісламської революції, який є елітою Збройних сил Ірану, і послідовно відстоює національні інтереси власної країни.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *