Німеччина посилила відповідальність за опір поліцейським | Телеграф

Німеччина посилила відповідальність за опір поліцейським

Напавша на виконуючого посадові обов’язки поліцейського особа змушена буде провести у місцях позбавлення волі 5 років.

У зв’язку з різким збільшенням кількості випадків опору поліцейським під час виконання ними своїх службових обов’язків, а також відкритих нападів на правоохоронців, уряд Німеччини передбачив внесення в законодавство країни цілого ряду змін, повідомляє Deutsche Welle.

Крім надання правоохоронним органом права застосовувати електронні браслети по відношенню до осіб, які підозрюються в підготовці терористичних актів, німецьке керівництво вирішило додатково захистити своїх співробітників поліції.

Німецьке видання опублікувало розлогу статтю, в якій йдеться про те, що прийнятий федеральним урядом закон про посилення покарань за застосування насильства щодо співробітників правоохоронних органів буде позбавляти осіб, винних у вчиненні таких діянь, волі на строк до п’яти років.

Зазначається, що застосування більш жорсткого покарання за опір перебувають при виконанні службових обов’язків правоохоронців дозволить стабілізувати криміногенну обстановку в населених пунктах ФРН і більш надійно захистити безпеку громадян Німеччини.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *