Метою США є повне знищення своїх ворогів | Телеграф

Метою США є повне знищення своїх ворогів

Подібну точку зору висловив віце-президент США Майк Пенс, який пообіцяв використовувати для цього всі наявні можливості спецслужб і збройних сил.

Виступаючи перед слухачами Військової академії у Вест-Пойнт, Майк Пенс зазначив, що адміністрація президента Дональда Трампа не потерпить загроз, що виходять від таких терористичних організацій, як «Ісламська Держава», і буде докладати максимум зусиль для повного знищення терористів, повідомляє американське видання foxnews.com.

Для досягнення цієї мети керівництво країни має намір залучати абсолютно всі можливості власних розвідувальних і спеціальних служб, яким належить отримувати вичерпну інформацію про плани і місцях дислокації бойовиків.

Після отримання подібної інформації військовослужбовці американської армії повинні бути готові до проведення блискавичних ефективних операцій зі знищення лідерів і активних учасників терористичних груп.

За словами Пенси, терористи і радикальні ісламські екстремісти намагаються знищити не лише американський народ, але і саме життя, жорстоко розправляючись з тими, хто заважає їх спробам створити світовий халіфат.

Єдиним виходом з подібної ситуації є повне знищення терористів, чим і має намір займатися за допомогою армії і спецслужб нова американська адміністрація.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *