Уряд погодив протокол з авіабезпеки з Єгиптом | Телеграф

Уряд погодив протокол з авіабезпеки з Єгиптом

Після виконання єгипетською стороною всіх вимог авіабезпеки, російський уряд готовий розглянути можливість відновлення авіасполучення між двома країнами, перерваного в листопаді 2015 року, повідомляється на офіційному сайті Уряду РФ.

Прем’єр-міністр країни Дмитро Медведєв підписав розпорядження, яким рекомендується, у разі отримання достовірних даних про дотримання в аеропортах Єгипту пропонованих російськими авіаперевізниками вимог безпеки, розглянути можливість відновлення авіасполучення між Російською Федерацією і Єгиптом.

У супроводжуючому урядове розпорядження документі йдеться, що за російськими фахівцями залишається право здійснення моніторингу заходів безпеки, що вживаються співробітниками льотних та обслуговуючих служб єгипетських аеропортів, а також контролю виконання робіт, які дозволяють виправити виявлені недоліки системи охорони об’єктів інфраструктури аеропортів і забезпечення безпеки пасажирів, що знаходяться на території їх терміналів.

Нагадаємо, що в листопаді 2015 року після здійснення теракту, в результаті якого загинули всі пасажири і члени екіпажу авіалайнера компанії «Когалымавия», який здійснював рейс з Шарм-еш-Шейха в Санкт-Петербург, уряд Росії прийняв принципове рішення припинити авіасполучення з Єгиптом. Заборона на польоти пасажирських авіалайнерів буде діяти до тих пір, поки єгипетська сторона не забезпечить надійний рівень безпеки в аеропортах своєї країни.

У грудні 2016 – січні 2017 років російська інспекційна група здійснила перевірку стану оновленої системи безпеки в аеропортах Каїра, Хургади і Шарм-еш-Шейха. Російські експерти оцінили якість проведеної єгипетською стороною роботи з посилення заходів безпеки на об’єктах авіаційної інфраструктури і підготували доповідь, який рекомендує уряду Росії розглянути питання відновлення регулярного пасажирського авіаційного сполучення з цією країною.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *