Система безпеки аеропорту Кеннеді дала збій | Телеграф

Система безпеки аеропорту Кеннеді дала збій

У США розгорівся серйозний скандал, винуватцями якого стали співробітники служби безпеки аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку. З-за невиконання ними службових обов’язків на борт кількох авіалайнерів вдалося проникнути 11 пасажирам, які не пройшли процедуру огляду.

Всі, що не пройшли процедуру огляду, пасажири змогли безперешкодно вилетіти з аеропорту Нью-Йорка, хоч могли наразити на небезпеку життя інших пасажирів і членів екіпажів авіатранспортних засобів, повідомляє газета New York Post.

Про інцидент співробітникам правоохоронних органів стало відомо лише через дві години після повідомлення анонімного джерела.

Дослідження відеозапису камер спостереження показало, що охоронці аеропорту були відсутні на своєму робочому місці, і пасажири самостійно проходили на посадку, минаючи рамку металодетектора, що могло призвести до пронесення на борт повітряного судна вибухових пристроїв та інших заборонених речовин.

В даний час співробітники американських правоохоронних органів намагаються встановити особи осіб, що відлетіли з аеропорту Кеннеді без необхідного догляду.
Керівництво аеропорту Нью-Йорка заявило, що  інцидент не ніс ніякої загрози безпеки польотів, оскільки особисті речі всіх пасажирів були до цього попередньо оглянуті. Про те, які заходи керівництво служби безпеки має намір вжити щодо тих охоронців, що проявили недбалість, не повідомляється.

Нагадаємо, що у зв’язку з підвищеним ризиком терористичних загроз, у всіх аеропортах США вживаються додаткові заходи безпеки, включаючи систему перехресного огляду багажу і особистих речей пасажирів, а також аналіз зображень, що надходять від біометричних камер зовнішнього спостереження.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *