Windows 10 робить персональні дані користувачів уразливими | Телеграф

Windows 10 робить персональні дані користувачів уразливими

Система налаштувань конфіденційності операційної системи Windows 10 не відповідає вимогам норм безпеки.

Відповідну заяву було зроблено фахівцями європейського регулятора з нагляду за захистом конфіденційної інформації, які звернули увагу на те, що операційна система збирає персональні дані користувачів, а керівництво компанії Microsoft використовує їх на свій розсуд.

Крім того, користувачі інтернету, які встановили собі ОС Windows 10, позбавлені права здійснення контролю за використанням оператором інтернету своєї персональної інформації.

Обурення членів Article 29 WorkingParty, 29WP викликав той факт, що, внесені фахівцями Microsoft зміни в операційну систему Windows 10, абсолютно не підсилили захист персональної інформації користувачів, доступ до якої практично вільно можуть отримати члени міжнародних хакерських груп.

На думку регулятора, компанія Microsoft зобов’язана повідомити людям, які користуються операційною системою Windows 10,  з якою метою і які дані про них збирає ОС і яким чином буде забезпечуватися збереження персональної інформації.

Європейський регулятор зажадав від керівництва компанії Microsoft дати чіткі пояснення, для чого збирається масив персональних даних користувачів інтернету і не буде він згодом нести загрозу інтересам жителів планети.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *