Російські спецслужби атакували сервери Бундестагу | Телеграф

Російські спецслужби атакували сервери Бундестагу

З подібною заявою виступив головний контррозвідник Німеччини Ханс-Георг Маасен, виступаючи на засіданні європейського Поліцейського конгресу, що проходить в ці дні в Берліні.

Керівник Федерального відомства Німеччини по захисту Конституції заявив, що контррозвідка ФРН володіє вичерпними доказами причетності російських спецслужб до проведення кібератак на сервери парламенту цієї країни, скоєних у 2015 році.

Ханс-Георг Маасен розповів присутнім на засіданні представникам поліцейських служб європейських держав, що особливу занепокоєність німецької контррозвідувальної служби викликає діяльність двох хакерських груп APT28 і APT29, які «практично напевно мають російське походження». Члени цих організували і провели серію масштабних атак на сервери та комп’ютерні мережі німецького Бундестагу в 2015 році, в результаті чого був загублений великий масив конфіденційної інформації.

За його словами, у діяльності цих хакерських груп чітко простежується «російський слід», говорити про який німецькі спецслужби мають достатні підстави.

Керівник німецької контррозвідки стверджує, що атакам іноземних спецслужб сервери урядових організацій Німеччини піддаються з 2007 року і найбільш небезпечними супротивниками є штатні співробітники російської розвідки, які працюють під виглядом простих хакерів.

Нагадаємо, що Москва послідовно відкидає причетність власних спецслужб до проведення атак на сервери урядових організацій різних країн світу. У Росії вважають, що звинувачення німецької сторони є голослівними, так як вони не підкріплені елементарним мінімумом доказів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *