«Шості» айфони можна легко зламати | Телеграф

«Шості» айфони можна легко зламати

Фахівцям ізраїльської компанії Cellebrite вдалося виявити уразливості, що дозволяють без особливих проблем зламати, що вважаються надзвичайно захищеними, електронні пристрої iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Після того, як фахівцям служби інформаційної безпеки цієї компанії вдалося за завданням американської поліції зламати iPhone 5C терориста з Сан-Бернардіно, в компанії Cellebrite задалися метою розробити механізми і способи розблокування смартфонів надання органам правопорядку вичерпних доказів незаконної діяльності екстремістів і терористів.

За словами Шахара Тала – директора по криміналістичним дослідженням компанії, тепер фахівці Cellebrite здатні, при необхідності, отримувати доступ до інформації, що зберігається в засекречених файлів смартфонів iPhone 4S/5/5C/5S/6/6Plus.

Також ізраїльські фахівці готові допомогти правоохоронцям у розблокуванні використовуваних терористами смартфонів Samsung Galaxy S6, Galaxy Note 5 і Galaxy S7.

У компанії відзначають, що для злому налаштувань захисту  смартфона потрібно відповідне рішення суду. За отримання  інформації, зберігається на захищених файлах, фахівці Cellebrite готові отримувати оплату в розмірі близько півтори тисячі доларів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *