ФБР не заплатило автору скандального досьє на Трампа | Телеграф

ФБР не заплатило автору скандального досьє на Трампа

Федеральне бюро розслідувань США, яке досягла усних домовленостей з колишнім співробітником британської розвідки МІ-6 Крістофером Стілом про організацію витоку  інформації, що ганьбить Дональда Трампа , не виконало своїх обіцянок. Воно відмовилося виплатити інформатору заздалегідь обумовлену суму грошових коштів, залишивши останнього ні з чим, йдеться в статті, опублікованій американським виданням The Washington Post.

Журналістам вдалося встановити з достовірних джерел, що в жовтні 2016 року, незадовго до виборів президента США, керівництво ФБР пообіцяло заплатити Крістоферу Стилу велику суму грошей, якщо він зможе представити переконливі докази контактів одного з кандидатів на президентське крісло Дональда Трампа з співробітниками російських спецслужб.

Крістофер Стіл сумлінно «добув» необхідну американської розвідувальної служби інформацію, якою та негайно скористалася, вмить забувши про своє джерелі інформації.

Автор статті стверджує, що Крістофер Стіл є давнім інформатором ФБР і неодноразово надавав розвідувальноу відомству платні послуги з отримання «потрібної» інформації.

Зокрема, саме колишній співробітник британської розвідки МІ-6 допоміг слідству отримати докази тотальної корупції у Міжнародній Федерації футболу, результатом чого стало повне переформатування начальницького складу ФІФА.

У керівництві ФБР США відмовилися давати які-небудь коментарі з приводу опублікованій в The Washington Post статті.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *