Російський посол в США є агентом розвідслужб? | Телеграф

Російський посол в США є агентом розвідслужб?

Подібна точка зору висловлена авторами скандального матеріалу, представленого американським телеканалом CNN.

Журналісти, які готували спеціальну програму, стверджують, що посол Російської Федерації в США Сергій Кисляк є керівником цілої шпигунської мережі, що діє на території цієї країни. За їх словами, американська розвідка давно дотримується подібної думки і збирає матеріали про шпигунську діяльність російського посла.

У зв’язку з цим, надзвичайний інтерес для американської громадськості представляє зміст конфіденційної розмови, що відбулася нещодавно між Сергію Кисляком і міністром юстиції в адміністрації нинішнього глави Білого Дому Джеффом Сешнсом.

Після прямого запитання, поставленого Сешнсу в конгресі США про зміст бесіди з російським послом, останній категорично відмовився відкривати її сенс, посилаючись на національні інтереси країни.

Автори матеріалу стверджують, що конфіденційні контакти представників адміністрації Дональда Трампа з російським послом викликають дуже серйозні побоювання, оскільки останній однозначно сприймається, як високопоставлений керівник російської розвідки.

Нагадаємо, що раніше, з-за приховування інформації про свої зустрічі з послом Росії Сергієм Кисляком, у відставку змушений був подати радник президента США Майкл Флінн, користувався безмежною довірою Дональда Трампа.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *