Пильні єгиптяни виявили російського «терориста» | Телеграф

Пильні єгиптяни виявили російського «терориста»

Принаймні, таким було первісне повідомлення агентства «Аль-Масрі Аль-Яум», яка повідомила єгиптян про те, з допомогою сучасних технічних засобів охорони в аеропорту Олександрії був встановлений російський терорист, який намагався пронести на борт авіалайнера саморобний вибуховий пристрій.

Інформагентство повідомило, що під час обстеження багажу пасажирів з допомогою рентгенівської установки, співробітники служби безпеки в одній з валіз виявили наявність механізму, схожого на вибуховий пристрій.

Власник валізи, яким виявився громадянин Російської Федерації, був затриманий, а його багаж вилучено для проведення ретельного розслідування.

Як згодом ТАСС повідомило, попередня інформація не відповідала дійсності. У багажі пасажира з Росії дійсно знаходилися дроти і мікросхеми, які співробітники охорони аеропорту Олександрії прийняли за частини вибухового пристрою, а також банки з напоєм, прийняті спочатку за вибухівку.

Після ретельної перевірки російському пасажиру були принесені вибачення і останній зміг вилетіти літаком свого авіарейсу.

Зазначимо, що така, здавалося б, надмірна пильність охоронних структур єгипетських аеропортів свідчить про те, що керівництво цієї країни має намір чітко виконувати умови домовленостей з Росією, які дозволять відновити авіасполучення між двома країнами.

Окремі джерела стверджують, що спроба пронести на борт літака валізу, в якому знаходилося обладнання, зовні схожий на саморобний вибуховий пристрій, була частиною спецоперації, розробленої експертами російської інспекційної групи, які перевіряють ступінь антитерористичної захищеності аеропортів Єгипту.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *