Влада Австралії починають переслідування осіб,що фінансують терористів | Телеграф

Влада Австралії починають переслідування осіб,що фінансують терористів

Перша в світі спільна державно-приватна група по боротьбі з фінансуванням тероризму об’єднала фахівців спецслужб Австралії, а також служб безпеки фінансово-кредитних установ країни і національних платіжних систем.
За словами Майкла Кинана – міністра юстиції Австралії, боротьба з терористичними погрозами виходить на більш високий рівень. Всі розуміють, що без належного фінансування керівникам міжнародних терористичних організацій не вдасться завербувати необхідну кількість бойовиків і забезпечити їх потрібною кількістю сучасного озброєння.

Нова антитерористична група об’єднала у своєму складі високопрофесійних фахівців Австралійської служби безпеки і розвідки, національної служби фінансової розвідки, Федеральної поліції і податкового управління. Їм на допомогу надали співробітників служб інформаційної безпеки «Австралійського Національного банку», «Австралійсько-Новозеландського банку», а також банків Westpac і Commonwealth Bank.

До діяльності нової антитерористичної групи будуть залучені співробітники платіжних систем Western Union і Paypal, які найбільш продуктивно працюють на австралійському фінансовому ринку, повідомляє газетаТһе Australian.

Майкл Кінан стверджує, що на сьогоднішній день законодавство Австралії залишається найбільш нетерпимим у світі по відношенню до терористів і походить від них загрозам. Саме тому влада країни має намір своєчасно виявляти осіб або організації, які фінансують терористичну діяльність, і запобігати їх злочинні дії. залучаючи останніх до суворої кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що Австралія залишається однією з небагатьох розвинутих країн західної моделі управління, в яких не відзначаються випадки ведення організованої терористичної діяльності.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *