КНДР запустила чергові стратегічні ракети | Телеграф

КНДР запустила чергові стратегічні ракети

Увечері в неділю збройними силами Північної Кореї, всупереч існуючий забороні з боку Ради Безпеки ООН, був здійснений запуск чотирьох міжконтинентальних балістичних ракет, здатних нести на своєму борту ядерні заряди.

Ракети були запущені з східного узбережжя КНДР у бік Японії, яка висловила дипломатичний протест таким діям північнокорейської вояччини.

Повідомляється, що три з чотирьох запущених у бік Японії ракет впали в межах виключної морської економічної зони цієї країни, чим могли завдати шкоди членам команд риболовецьких траулерів, що займаються рибним промислом у цьому районі.
Обурення японського уряду викликав той факт, що влада КНДР вчасно не попередили нікого про підготовлювані випробувальні запуски міжконтинентальних балістичних ракет нового типу.

Всі запуски північнокорейської МБР були відстежені Центром космічної оборони США, який зазначив, що всі цілі приводнились приблизно в 300 кілометрах від півострова Ода японської префектури Акіта.

Наголошується, що всі запуски ракет, які фахівці віднесли до принципово нового типу балістичної зброї, були здійснені з полігону Пхеннан-Пукто, розташованого в безпосередній близькості від кордону КНДР з Китаєм.

Керівництво США заявило, що несанкціоновані міжнародним співтовариством пуски північнокорейських балістичних ракет дальньої дії не несуть безпосередньої загрози США, але змушують адміністрацію нового президента Дональда Трампа задуматися про посилення заходів, здатних завдати серйозної шкоди економіці КНДР.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *