«Samsung» просить власників «вогненебезпечних» телефонів «Galaxy Note 7» припинити їх експлуатацію | Телеграф

«Samsung» просить власників «вогненебезпечних» телефонів «Galaxy Note 7» припинити їх експлуатацію

Припинити користуватися смартфонами «Galaxy Note 7» закликала південно-корейська компанія «Самсунг», таким чином відреагувавши на масові випадки загорянь гаджетів в процесі експлуатації.
Транснаціональна компанія «Samsung» закликала власників мобільних телефонів «Galaxy Note7» припинити експлуатацію пристроїв і тримати їх вимкнутими до з’ясування причин зазначених в різних країнах масових самозагорань девайсів даної моделі. Про такі події з телефоном цієї марки південно-корейського виробника наш портал повідомляв раніше.
На прохання «Самсунга» світові рітейлери раніше призупинили продажі «вогненебезпечної» «Galaxy Note7» на період розслідування, а 11 жовтня 2016 р. це зробив і сам південно-корейський виробник.

При цьому кампанія по заміні смартфонів марки «Note 7» на «Galaxy S7» або «Galaxy S7 Edge» з компенсацією різниці в ціні набирає обертів.

За даними Корейського агентства з технологіями і стандартами, зазначає джерело, протягом серпня – вересня поточного року 352 тисячі з 456 тисяч телефонів були замінені на більш безпечні апарати.

Щоправда, вирішити проблеми таким шляхом теж не вдалося; виявилося, що замінені гаджети також іноді спалахують. Подібні випадки були відзначені у США, Південній Кореї і на Тайвані.

У цьому зв’язку підозра впала на перегрів і подальший вихід з ладу літій-іонних батарей, вироблених одним з партнерів-постачальників «Самсунга».

Тим часом, кожен з випадків загоряння телефонів вважається ПП і з усією серйозністю розслідується спільно представниками цих трьох зазначених країн.

За підсумками об’єднаного розслідування буде прийматися рішення, знімати чи остаточно з продажу «Galaxy Note 7».
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *