Китай посилює повітряний флот безпілотниками | Телеграф

Китай посилює повітряний флот безпілотниками

Безпілотні літальні апарати, що використовують новітні технології радіоелектронної малопомітності, вже найближчим часом надійдуть на озброєння Народно-визвольної армії Китаю, повідомляє газета China Daily.

Найбільший в Китаї виробник ракетної техніки – корпорація аерокосмічної науки і промисловості заявила про наближення завершення робіт над виготовленням принципово нового безпілотника, здатного тривалий час залишатися в повітряному просторі, залишаючись при цьому практично не пізнаваних радіолокаційними системами.

За словами Вей Ииня – заступника директора корпорації, з допомогою використовує новітні технології дрона, спецслужби китайської армії зможуть виконувати найскладніші бойові і специфічні операції, по придушенню ретельно замаскованих об’єктів противника і знищення лідерів міжнародних терористичних угруповань.

Ще однією бойовою одиницею, яку китайські інженери обіцяють представити широкій громадськості вже в найближчий час, є безпілотник, що володіє здатністю літати в навколоземному просторі.

Безпілотний літальний засіб такого типу дозволить здійснювати моніторинг набагато більших територій, передаючи оператору інформацію про всіх виявлених об’єктах інфраструктури, військової техніки і скупчення живої сили противника, які можуть бути оперативно знищені за допомогою наявних в китайській армії озброєнь.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *