Ассанж підірвав національну безпеку США | Телеграф

Ассанж підірвав національну безпеку США

Подібну точку зору висловив Шон Спайсер – прес-секретар адміністрації президента США

За словами Спайсер, позиція керівництва США щодо засновника відомого своїми публікаціями інтернет-ресурсу WikiLeaks Джуліана Ассанжа залишається незмінною.
Ця людина, прикривається ставленням до журналістської спільноти, свідомо завдав шкоди національним інтересам США, істотно послабивши рівень національної безпеки.
За його словами, саме тому адміністрація Білого Дому буде домагатися повернення Ассанжа на батьківщину, де йому належить постати перед судом за умисне ведення антидержавної діяльності.
У свою чергу, Джуліан Ассанж продовжує заявляти, що замість того, щоб займатися питаннями національної безпеки і вести непримиренну боротьбу з кіберзлочинністю, ЦРУ і ФБР веде досить незрозумілу розвідувальну роботу в інших країнах.
За його словами, високотехнологічні комп’ютерні віруси і шпигунські програми проникають в смартфони і телевізори американців, знімаючи звідти необхідну розвідслужбам інших держав інформацію, а також завантажуючи на них провокаційні чи вербуючи матеріали.
Джуліан Ассанж розповів, що фахівці WikiLeaks готові надати компаніям, що спеціалізуються на використанні високих технологій, повний перелік хакерських інструментів, які використовуються співробітниками ЦРУ для ведення стеження за громадянами США і комерційною діяльністю окремих підприємств.
Нагадаємо, що засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж протягом декількох років переховується в Лондоні на території посольства Еквадору. Влада США неодноразово висловлювали намір повернути його на батьківщину для проведення розслідування її злочинної діяльності, що завдала значної шкоди національній безпеці цієї країни.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *