До вбивства Андрія Карлова можуть бути причетні агенти ЦРУ | Телеграф

До вбивства Андрія Карлова можуть бути причетні агенти ЦРУ

Подібну точку зору висловив відомий своїми ексцентричними висловлюваннями Член Громадської палати РФ Сергій Марков.
На думку відомого політолога, не можна виключати того факту, що до організації замаху на російського посла в Туреччині можуть бути причетні співробітники ЦРУ, які мають свої інтереси в цій країні.
Виступаючи на спеціально скликаній прес-конференції, Сергій Марков заявив, що наявні в розпорядженні російських і турецьких спецслужб факти дозволяють говорити про те, що у вбивстві російського посла могли приймати участь співробітники американського розвідувального відомства.
Факти співпраці американської розвідслужби з бойовиками терористичної організації «Джабхат ан-Нуса» загальновідомі, що дозволяє з великою часткою ймовірності говорити про участь американських розвідників у підготовці теракту, який забрав життя Андрія Карлова.
Сергій Марков, який працює директором Інституту політичних досліджень, не припускає, що глава Білого дому Барак Обама міг дати наказ на усунення російського посла, але цілком припустимо, що керівництво ЦРУ вийшло з підпорядкування свого президента, почавши діяти на свій страх і ризик.
Нагадаємо, що в ході зустрічі між президентами Росії та Туреччини, Володимир Путін і Реджеп Ердоган обговорили хід розслідування обставин здійснення замаху на російського посла Андрія Карлова, а також обмінялися інформацією з цього приводу, отриманої з використанням можливостей розвідслужб і правоохоронців обох країн.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *